Buluşların Doğal Olarak Geldiği Yer

Çevre Politikamız

GLOBAL NUTRITECH® müşterilerinin işlerinin gelişmesini sağlamanın yanında çevremizdeki toplumlarında gelişmesini sağlamayı umut ederek kurulmuştur. Biz kesin olarak inanıyoruzki başarı içinde yaşadığımız ve başkalarıyla paylaştığımız çevremize karşı sorumluluklarıda beraberinde getirmektedir. Çevremizdeki dünyaya her fırsatta ve işimizin her yönüyle pozitif etki yapmaya çalışmaktayız. GLOBAL NUTRITECH® olarak hepimiz iyi bir komşu ve aynı zamanda iyi bir sanayici olmayı istemekteyiz.

İş alanlarının içinde yaşadığımız dünyanın korunması için önemli bir rol oynadığına inanmaktayız. GLOBAL NUTRITECH® çevreyi korumayı taahhüt etmekte ve üretimizimde çevre etkilerini minimum düzeye indirmek için her türlü gayreti göstermektedir. Ayrıca inanıyoruzki iyi bir sanayicinin kanun ve tüzüklerde belirtilenlere tamamıyla uyması önemlidir. GLOBAL NUTRITECH® çalışmalarından dolayı devamlı olarak ödül almaktadır.

Bizim tutkumuz özellikle yaşadığımız ve çalıştığımız bölgeye katkıda bulunmak, ve her zaman katkıda bulunma yollarına etkin bir şekilde bakmaktayız. En önemli yardım çalışmalarımızın başında eğitim ve öğretim alanı gelmektedir.Türkiyedeki birkaç okula alet ve ekipman sağlamanın yanında, yeni sosyal çalışmamızı Kocaeli ilindeki Roman vatandaşlarımıza yapmaktayız. Roman vatandaşı çocukların ilkokula daha iyi hazırlanabilmeleri için anaokulunu uzun çalışmalar sonunda kısa süre önce başlatmış bulunmaktayız.