Buluşların Doğal Olarak Geldiği Yer

Farm Ready®

FARM READY® SÜT ve FARM READY® BESİ olarak süt ve besi sığırları için özel olarak üretilmiştir. FARM READY® SÜT süt sığırlarında süt verimini ve kalitesini artırmak, döl verimini artırmak, hayvanın sağlığını artırmak ve tırnak problemlerini minimum düzeye indirmek; FARM READY® BESİ besi sığırlarında günlük canlı ağırlık artışını artırmak, etin kalitesini artırmak, hayvanın sağlığını artırmak ve tırnak problemlerini minimum düzeye indirmek için özel olarak formula edilmiş tamamen doğal bir verim artırıcıdır.

FARM READY® SÜT ve FARM READY® BESİ süt ve besi sığırlarında farklı işlevlere sahip tamamen doğal bileşenlerden oluşmaktadır.

  1. CANLI MAYA

    Canlı Saccharomyces cerevisiae (NCYC R618) maya kültürü içermekte olup süt ve besi sığırlarında rumenin daha fonksiyonel çalışmasını sağlar.

  2. MİKOTOKSİN BAĞLAYICI

    Maya hücre duvarından elde edilmiş modified glukomannan ve hidratlanmış sodyum kalsiyum aluminosilikat içeren mikotoksin bağlayıcı sindirim kanalında çok farklı mikotoksinlere bağlanarak dışkı ile atılmasını sağlar.

  3. ORGANİK MİNERALLER

    Çinko amino asit şelatı, mangan amino asit şelatı, bakır amino asit şelatı ve mayalı selenyum içermekte olup hayvanların bu minerallerden daha fazla yararlanmasını sağlamaktadır.

FARM READY® SÜT ve FARM READY® BESİ'NİN AVANTAJLARI:

FARM READY® KULLANIMI:

FARM READY® SÜT ve FARM READY® BESİ süt ve besi sığır yemlerinde kullanılır.